Seapol - Import - Eksport | Seapol - Import - Eksport
351
home,page,page-id-351,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
warzywa

Vieleicht Mitarbeit ?

Jeżeli jesteś producentem warzyw lub owoców i chciałbyś podjąć z nami współpracę zachęcamy do kontaktu. Dostarczamy nasze produkty zarówno na rynek krajowy jak i na rynek zagraniczny. Współpracujemy z dystrybutorami dużych sieci marketów w Polsce oraz dostarczamy nasze produkty również do firm zagranicznych.

Skontaktuj się

Dlaczego warto ?

profesjonalizm

Profesjonalizm

Dostarczanie do dużych sieci marketów oraz firm zagranicznych wymaga od nas wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnego podejścia do każdego klienta indywidualnie. Współpracując z nami możesz liczyć na stały i dobry kontakt. Również formy pakowania produktów mogą być pod zamówienie klienta , czy to pakowanie jednostkowe, zbiorcze czy też pakowane luzem z oznakowaniem typowo pod wymagania klienta . Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji !

terminowosc

Terminowość

Wiemy, jak duże znaczenie w handlu ma czas. Zawsze dokonujemy wszelkich starań dostarczać nasze produkty w ustalonym terminie. Mamy możliwość organizacji transportu do klienta w formie chłodni, izotermy, plandeki i wanny.

Otwarci i pomocni
Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie propozycje dotyczące nowych wyzwań ! Potrzebujesz konkretnego produktu (świeże warzywa, mrożone warzywa czy też przetworzone), a nie mamy go jeszcze w asortymencie ? Zapytaj się nas, a my dokonamy wszelkich starań, aby tobie w tym pomóc.

W naszym asortymencie posiadamy

Cebule żółtą, czerwoną, obieraną oraz szalotkę

Kapusta biała, czerwona, włoska, pekińska

Ziemniak

Marchew

Pietruszka

Seler

Por

Papryka czerwona, żółta, zielona

Pomidory

Czosnek

Topinambur

Cebula marynowana

Ziemniak gotowany krojony w kostkę

Susze warzywne, owocne i mrożonki

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Nasze usługi

Nasza firma posiada bardzo szeroki zakres działań. Główny profil naszej działalności polega na handlu warzywami. Osobnym oddziałem naszej firmy jest biuro projektowe oraz produkcja staromuru.

Bez nazwy-2-02

Handel

Zajmujemy się handlem zarówno warzyw świeżych jak i suszy oraz mrożonek. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Na potrzeby klienta organizujemy transport w zależności od ilości zamówienia oraz od samego produktu. Czy to są warzywa świeże czy też mrożone gwarantujemy odpowiedni transport (transport z chłodnią, izotermy, plandeki lub wanny). Jeśli chodzi o opakowania w jakich mają być dostarczane warzywa dostosowujemy się do wymagań zamawiającego (jednostkowe, zbiorcze, luz) . Oznakowanie robimy typowo pod klienta. Dotrzymujemy wyznaczonych terminów i gwarantujemy profesjonalizm w naszych działaniach.

Skontaktuj się z nami

kom. +48 605 857 326

kom. +48 509 445 996

e-mail: patryk@seapol.pl

zadzwon-do-nass